GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lockurna 3663191
nr 366 3191
Lockurna
Kina 1800-tal, H.47 (nagg)
Utrop:
1.000 kr
Såld:
5.400 kr
måndag 20 juni 2005
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.200 kr
ledande budet*
1.400 kr